Прес-брифінг на тему "Біда не зламала, біда об’єднала"
18 червня, у вівторок, у Чернігівській обласній державній адміністрації відбудеться прес-брифінг на тему «Біда не зламала, біда об’єднала».
Під час заходу буде презентовано видання «Герої Сіверського краю. Книга пам’яті Чернігівської області», том 1 (2014–2015 роки).
Спікери:
директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації Сергій Болдирев;
директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації Олександр Левочко;
директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації Ігор Слезко;
голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський;
заступник голови громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Людмила Житникова;
директор Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді Петро Степовик.
Початок заходу: 14:00 год.
Місце проведення: зала № 2 обласної державної адміністрації
Контактний телефон: (0462) 67-58-91
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські теплоенергетики долучилися до ліквідації наслідків атак на енергосистему Києва 10:58
Зведена бригада у складі 12 спеціалістів КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» працює зараз у місті Києві з метою надання допомоги у ліквідації наслідків масованих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.
Чернігівські медійниці вчились впевнено триматися в кадрі у Медіабазі ІМІ 10:47
Практичні вправи, спрямовані на те, щоб природно почуватися перед камерою, відпрацювали медійниці Чернігова під час майстеркласу з акторської майстерності. Захід організував регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».
До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки» 10:45
Український ветеранський фонд Мінветеранів запускає нову грантову програму для ветеранів і ветеранок. Переможці можуть отримати фінансування для старту або розвитку свого бізнесу в розмірі від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.
Чернігівщину відвідали шведські партнери: у фокусі – підтримка енергетики 10:32
Учора з візитом на Чернігівщині побували представники Посольства Швеції в Україні, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і Програми «Партнерство за сильну Україну».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:34
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.