Круглий стіл: “209 виборчий округ: що кандидати пропонують виборцям”
22 серпня в м. Ніжин відбудуться презентація та обговорення аналізу передвиборчих програм кандидатів-мажоритарників, які балотуються в 209 виборчому окрузі на Чернігівщині (місто Ніжин, Варвинський, Ніжинський, Носівський, Срібнянський райони, частина Ічнянського району)
Під час заходу буде представлено результати порівняльного аналізу передвиборчих програм всіх кандидатів – мажоритарників 200 виборчого округу.
Відповідний аналіз був проведений Чернігівською громадською організацією “Освітній центр “Ініціатива”” на основі офіційних передвиборчих програм кандидатів.
Захід розпочнеться о 15. 00 в малому залі засідань районної державної адміністрації (м.Ніжин, вул. Батюка, 5 -а)
До участі запрошуються представники політичних партій, кандидати та їх представники, громадські організації, засоби масової інформації та всі зацікавлені.
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».