Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 03:35:07

Прес-конференція директора ТОВ "Чернігівгаз Збут" Івана Лусти

20.05.2019   12:00Агенцiя

У понеділок 20 травня 2019 року, о 12.00 відбудеться прес-конференція директора ТОВ «Чернігівгаз Збут» Івана Лусти щодо змін у ціні природного газу для мешканців Чернігівської області. Зверніть увагу, що зустріч відбудеться в приміщенні ТОВ «Чернігівгаз Збут» за адресою пр. Миру, 53.

Питання для розгляду на прес-конференції:
1. Що змінилося в складових ціни газу для побутових потреб.
2. Скільки коштуватиме кубометр природного газу для мешканців Чернігівщини в травні і червні 2019 року.
3. Як Чернігівська область розраховується за спожитий природний газ.
4. Як уникнути нарахування пені та відключення газопостачання.

Спікер відповість на всі запитання журналістів щодо заявленої теми.

Місце проведення прес-конференції:
м. Чернігів, пр-т Миру, 53, 3 поверх, кабінет директора ТОВ «Чернігівгаз Збут».

Час проведення:
12.00, 20 травня.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18

Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.

У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37

Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.

У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06

Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04

З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини