Попередній показ фільму про Михайла Коцюбинського
Творча ініціатива THEATRUM MUNDI презентує фільм, створений за п'єсою Анатолія Покришня "Беатріче Коцюбинського".
Актори:
Микола Бичук, Анна Владович, Юлія Матросова, Руслана Остапко, Роман Покровський.
Режисер та автор сценарію Євгеній Сидоренко.
Прем'єрний показ відбудеться 20 травня о 16:00 у кінотеатрі MULTIPLEX.
Що ми знаємо про Михайла Коцюбинського?
Яким ми його бачимо зараз? Через що він пройшов, щоб стати класиком української літератури? Яким було його особисте життя? Багато питань наразі існує і ми намагаємось знайти відповіді на них. Цей фільм створений на основі реальної історії Михайла Коцюбинського та Олександри Аплаксіної. Реальна історія зі смаком художньої краси. Хто вона була насправді для нього. І чому вона зберегла їх листи і тільки через багато років відкрила їх світу.
Останні новини Чернігівщини
У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04
Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.
Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55
11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.