Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 20:29:08

Консультації з питань проектів Бюджету участі

10.05.2019   18:30Агенцiя

Час швидко плине. І вже 31 травня — останній день подачі заявок до Бюджету участі у Чернігові.

Тому на цьому тижні проводимо консультації з питань проектів Бюджету участі (громадський бюджет, партисипаторний бюджет).

Кого запрошуємо?
- тих, хто має ідею, але не знає, з чого почати;
- тих, хто має процедурні питання;
- тих, хто має питання щодо написання проектів/заповнення заявки;😗
- тих, кому потрібна дружня порада чи моральна підтримка;
- тих, хто ще вагається, але хоче подати проект :)

Хто надаватиме консультації?
Представники Робочої групи з питань реалізації Бюджету участі при міській раді.

Формат Консультацій:
Неформальна, дружня атмосфера. Чай/кава, до кави.
Ви питаєте — ми відповідаємо, радимо, допомагаємо.

Де?
Coffee Club 119 (проспект Перемоги, 119А, вхід з набережної).

Коли?
10 травня о 18:30 (час з врахуванням всіх ваших побажань).

P.s. ця зустріч відбувається абсолютно безкоштовно як для учасників, так і для консультантів — за добровільної ініціативи всіх сторін.

Останні новини Чернігівщини

Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28

Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні»

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19

Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12

Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини