Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 16:43:40

Нарада-зустріч керівників об'єднаних територіальних громад області з представниками офісу управління ООН

23.04.2019   11:00Агенцiя

23 квітня в обласній раді відбудеться нарада-зустріч керівників об'єднаних територіальних громад області з представниками офісу управління ООН з обслуговування проектів в Україні (ЮНОПС).

У роботі наради-зустрічі візьмуть участь відповідальні працівники управління ЮНОПС в Україні, ТОВ «А5 Сістемс», ТОВ «Ресурси менеджменту консалтинг Полісся», експерти програми «Енергоефективність в Україні», міські, селищні та сільські голови об'єднаних територіальних громад області.

Нарада відбудеться в залі президії обласної ради за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 43 (шостий поверх адмінбудинку обласної ради).

Початок заходу об 11.00.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього»

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29

27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».

Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26

25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23

Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.

 Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини

Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03

Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.

 На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59

Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини