Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 03:57:59

Прес-конференція "Чернігівщина: підсумки другого туру виборів"

22.04.2019   13:00Агенцiя

22 квітня о 13:00 в прес-центрі «Чернігівський вибір» за адресою вул. Шевченка, 5 відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА. Під час заходу експерти розкажуть про зафіксовані порушення в день повторного голосування й під час підрахунку голосів, а також про результати паралельного підрахунку голосів.

Представники ОПОРИ презентують результати громадського спостереження за виборчою кампанією в Чернігівській області та дані проведеного паралельного підрахунку голосів (PVT - parallel vote tabulation).

Спікери:
    Наталія Висіканець, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Чернігівській області
    Олена Рогова, громадська омбудсменка із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА в Чернігівській області
    Юлія Ковтун, речниця Чернігівського обласного  відділу поліції

До участі запрошуються журналісти, представники громадських і політичних організацій та інші зацікавлені особи.

За коментарями звертайтеся:
Наталія Висіканець, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Чернігівській області
тел. 093 7656 931
e-mail: vysikanetsn@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини