Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 23:39:32

Лекція "Самооборона і закон"

18.04.2019   18:30Агенцiя

18 квітня о 18:30 у конференц-залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка (просп. Миру, 41) відбудеться лекція "Самооборона і закон".
Потреба у самозахисті або захисті своїх близьких актуальна для всіх і кожного. Ніхто не знає, коли наступить критичний момент і краще бути до нього підготовленим.
Під час лекції буде надана інформація, як не вийти за рамки самооборони, аби з жертви не зробили нападника і не запроторили за ґрати; розглянуте законодавство про необхідну оборону та визначення її меж; розібрані типові ситуації та наведені реальні приклади з життя, яким адвокат дасть правову оцінку відповідно до ККУ; визначена законність застосування загальнодоступних засобів самооборони та їх ефективність.
Лектори: юрист, історик, громадський активіст Павло Юцевич та адвокат Сергій Вольфовський.
Організатори: Освітня асамблея Чернігів,Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка.
Вхід вільний, проте реєстрація на захід обов'язкова: http://bit.ly/2VShmQY.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини