Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 серпня, 17:43:23

Музей імені Григорія Галагана представляє проект "Про живопис і не тільки" та персональну виставку Володимира Кравченка

12.04.2019   15:00Агенцiя

12 квітня о 15.00 Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана представляє мистецький проект «Про живопис і не тільки» та персональну виставку портретного жанру «Натхнення» Володимира Кравченка.
За концепцією автора та куратора проект не ілюструє загальноприйняте визначення терміну «виставка», а запрошує до творчої імпровізованої майстерні художника, дає імпульс до мислення, до формування власної філософії, як незалежного світогляду, вільного та інакшого. Декларує, що кожен має право на персональний світогляд та мислення. Експозиція є прикладом авторської власної вільної інтерпретації відчуття світу й того, що з ним відбувається. В проекті використано практики постмодерністських контекстних варіацій.
Володимир Кравченко народився у Чернігові у мистецькій родині. З дитинства займається живописом і поезією. Авторитетами для митця та викладачами під час навчання та становлення творчої індивідуальної манери були Євген Кріп та Василь Михайлюк.
Митець представляє свої твори останніх років, а саме жіночі образи, де найважливішими стають форма і звучання кольору.
Проект триватиме з 12.04.2019 р. до 14.05.2019 р. за адресою: Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана (вул. Музейна, 6)
Деталі – за тел.: 0462-676715

Останні новини Чернігівщини

25 серпня - Свято Жнив

25 серпня - Свято Жнив 09:51

Свято, про яке відомо ще зі Старого Заповіту: "... земля, що п’є дощ, який падає часто на неї, і родить рослини, добрі для тих, хто їх і вирощує, вона благословення від Бога приймає ..." (Евр.6:7). "... І свято жнив первоплоду праці твоєї, що сієш на полі. І свято збирання при закінченні року, коли ти збираєш з поля працю свою..." (Ісх.23:16).

24 серпня - День незалежності України

24 серпня - День незалежності України 09:05

Історію України прийнято відраховувати з моменту створення Київської держави в 9 столітті.