Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 13:07:48

Відкриття виставки "Георгій Косміаді. Між Сходом та Заходом"

04.04.2019   15:00Агенцiя

4 квітня о 15-00 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (вул. Музейна, 6) відбудеться відкриття виставки "Георгій Косміаді. Між Сходом та Заходом".
Георгій Косміаді (1886—1967) – один із визначних представників мистецького життя ХХ ст., який у своїй творчості органічно поєднував мистецькі традиції східної і західної культур. Художник народився і здобув художню освіту на Кавказі, але силою історичних обставин його життєвий шлях пролягав через Волинь до Німеччини. Мистець працював в різних техніках – олійний живопис, темпера, монотипія. Картини Косміаді різноманітні за технікою виконання та своєрідні за колоритом і не залишають байдужими як прихильників академічного жанру, так і послідовників авангарду.

Останні новини Чернігівщини

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

Всесвітній день прибирання: Чернігівщина – серед цьогорічних лідерів України 11:13

Чернігівська область увійшла до трійки лідерів у межах проведення Всесвітнього дня прибирання – 2025, посівши друге місце у всеукраїнському рейтингу.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечних події, а саме: 2 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини