Лекція "ВІЛ – це просто інфекція"
Час та місце проведення:
18.00 – 20.00
4.04.2019 р.
м. Чернігів
вул. Магістратська, 3 Відповідальна особа:
Житніков Олександр
Тел. 067 447 06 81
E-mail: ngo.svitanok@gmail.com
Протягом березня – травня 2019 р. у м. Чернігів відбувається низка просвітницько-мотиваційних заходів, об’єднаних у проект «Медичний десант». Він розроблений освітньою платформою «On-life» (діє на базі ЧОМГО «Світанок») у рамках програми «Конкурс мінігрантів», яку реалізує ГО «ЦГТ «АХАЛАР» за фінансової підтримки The Danish Helsinki Committee for Human Rights (DHK), Copenhagen, Denmark (Данія).
Проект покликаний допомогти громадянам сформувати власну позицію та аргументацію стосовно ходу медичної реформи в Україні й окремих аспектів доказової медицини, а також отримати розуміння інструментів впливу на зміни у медичній сфері в рамках чинного законодавства.
Одним з вищезазначених освітніх заходів стане безкоштовна відкрита лекція «ВІЛ – це просто інфекція», яку проведе голова правління благодійної організації «Чернігівська мережа» Анжела Мойсеєнко 4 квітня о 18.00 в аудиторії «Арсенал ідей» Чернігівського обласного молодіжного центру (вул. Магістратська, буд. 3).
Під час лекції будуть висвітлені питання толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих, розглянуті міфи стосовно ВІЛ / СНІД та механізми їх профілактики.
До участі у заході запрошуються усі громадяни (зокрема, представники ЗМІ), небайдужі до питань стану особистого здоров’я, функціонування медичної сфери й імплементації відповідної реформи в Україні.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression