Презентація Другого Інклюзивного обласного конкурсу творчих груп "Космічні мандри у майбутнє"
У п'ятницю, 22 березня о 12:00 в прес-центрі «Чиста політика» (за адресою Гетьмана Полуботка 6а) відбудеться прес-конференція на тему: «Презентація Другого Інклюзивного обласного конкурсу творчих груп «Космічні мандри у майбутнє».
Організатори:
Спілка самаритян України Чернігівське об'єдання
Міський молодіжний центр "Жменя"
Громадська організація «Голос батьків»
Івент-агенція «Funny Fest»
Контактна особа : Наталія +380637859482
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.