Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 грудня, 23:05:46

ІІ Олімпіада з ментальної арифметики

24.03.2019   10:00Агенцiя

24 березня 2019 року в Центрі розвитку “Орігамі” за адресою вул. Гетьмана Полуботка, 18 відбудеться ІІ Олімпіада з ментальної арифметики серед учнів Школи ментальної арифметики Smartum.

Школа ментальної арифметики Smartum з’явилася в Чернігові в 2016 році з ініціативи директора Центру розвитку “Орігамі” Лариси Пащенко. На той час унікальна японська методика взагалі не була представлена в нашому місті, тому швидко завоювала популярність серед дітей та батьків. Протягом майже 3 років роботи тренери центру випустили понад 300 учнів, які пройшли повне навчання за програмою “Ментальна арифметика: додавання та віднімання”. Близько третини випускників продовжили опанування методики на другому курсі — “Ментальна арифметика: множення та ділення”.

30 квітня 2017 року в “Орігамі” була проведена I Олімпіада з Ментальної арифметики, у якій взяли участь близько 60 учасників. Цього разу їх буде вдвічі більше.

Оскільки навчальний процес для дошкільнят/молодших школярів та старших дітей дещо відрізняється, Олімпіада також буде розділена за віком. Представники молодшої вікової категорії змагатимуться з 10:00 до 13:00, старшої  — з 13:30 до 16:30. Олімпіада передбачає визначення першості в трьох категоріях, що відповідають навчальним рівням: “Просто”, “Брати” та “Анзан”.

Окрім виконання завдань Олімпіади, діти покажуть, з якою іншою дією вони можуть поєднувати усний рахунок. На кожного учасника заходу чекають приємні подарунки, на переможців  —  цінні призи.

Останні новини Чернігівщини

Новації у застосуванні РРО обговорили під час

Новації у застосуванні РРО обговорили під час "круглого столу" 15:16

Про новації та етапи запровадження програмних РРО поспілкувалися під час «круглого столу» фахівці податкової служби області та чернігівські підприємці.

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом "За кращий акторський ансамбль" 14:59

Цього року XIV Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі», що проходив у Гомелі (Республіка Білорусь) 3–7 грудня, був приурочений до відзначення 80-річчя заснування Гомельського обласного драматичного театру.

Знову перенесли відключення аналогового телебачення

Знову перенесли відключення аналогового телебачення 14:47

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення погодила перенесення терміну вимкнення аналогового мовлення в Україні на 30 червня 2020 року. Про це повідомляє пресслужба Нацради.

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування 14:42

Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів/ок проходила в Освітньому домі прав людини в Чернігові з 4 по 10 грудня. Підсумком роботи стало 4 проєкти правозахисного спрямування.

Відбувся день спеціаліста

Відбувся день спеціаліста "Сучасні тенденції хорової освіти" 14:33

Традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят, в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка в межах проєкту «Мереживо музичної зими» відбувся день спеціаліста «Сучасні тенденції хорової освіти» за участі студентів I-IV курсів відділу хорового диригування Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького.