Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 липня, 09:37:53

ІІ Олімпіада з ментальної арифметики

24.03.2019   10:00Агенцiя

24 березня 2019 року в Центрі розвитку “Орігамі” за адресою вул. Гетьмана Полуботка, 18 відбудеться ІІ Олімпіада з ментальної арифметики серед учнів Школи ментальної арифметики Smartum.

Школа ментальної арифметики Smartum з’явилася в Чернігові в 2016 році з ініціативи директора Центру розвитку “Орігамі” Лариси Пащенко. На той час унікальна японська методика взагалі не була представлена в нашому місті, тому швидко завоювала популярність серед дітей та батьків. Протягом майже 3 років роботи тренери центру випустили понад 300 учнів, які пройшли повне навчання за програмою “Ментальна арифметика: додавання та віднімання”. Близько третини випускників продовжили опанування методики на другому курсі — “Ментальна арифметика: множення та ділення”.

30 квітня 2017 року в “Орігамі” була проведена I Олімпіада з Ментальної арифметики, у якій взяли участь близько 60 учасників. Цього разу їх буде вдвічі більше.

Оскільки навчальний процес для дошкільнят/молодших школярів та старших дітей дещо відрізняється, Олімпіада також буде розділена за віком. Представники молодшої вікової категорії змагатимуться з 10:00 до 13:00, старшої  — з 13:30 до 16:30. Олімпіада передбачає визначення першості в трьох категоріях, що відповідають навчальним рівням: “Просто”, “Брати” та “Анзан”.

Окрім виконання завдань Олімпіади, діти покажуть, з якою іншою дією вони можуть поєднувати усний рахунок. На кожного учасника заходу чекають приємні подарунки, на переможців  —  цінні призи.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:34

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 21 липня до 8:00 22 липня 2019 року.

Про актуальні питання оподаткування

Про актуальні питання оподаткування 09:02

Спеціалісти Головного управління ДФС у Чернігівській області проінформували бухгалтерів про актуальні питання податкового законодавства.

В бібліотеці Короленка відбулися дві паралельні публічні лекції-дискусії в рамках Освітнього фесту прав людини 2019

В бібліотеці Короленка відбулися дві паралельні публічні лекції-дискусії в рамках Освітнього фесту прав людини 2019 08:54

В Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулися дві паралельні публічні лекції-дискусії в рамках Освітнього фесту прав людини 2019.

Оштрафовано ТОВ

Оштрафовано ТОВ "Спецмебліпостач" та ФОП Цвіра А.Д. на 40 тис.грн за антиконкурентні узгоджені дії 08:21

Повідомдяє Чернігівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

У Городнянській ОТГ запрацює програма підвищення обізнаності велосипедистів щодо ПДР - результат публічної консультації

У Городнянській ОТГ запрацює програма підвищення обізнаності велосипедистів щодо ПДР - результат публічної консультації 08:09

Рада Городнянської ОТГ разом із велоактивістами, громадськими організаціями та поліцією реалізує програму розвитку велоінфраструктури громади та підвищення обізнаності велосипедистів стосовно правил дорожнього руху. Про це домовилися на публічній консультації із заінтересованими сторонами, яку організувала ГО “Центр UA”.