UA: ЧЕРНІГІВ та Молодіжний театр проведуть допрем’єрний показ фільму про Геннадія Касьянова
26 березня о 17:00 у приміщенні Чернігівського молодіжного театру відбудеться допрем’єрний показ документального фільму "Касьянов. Людина, що створила театр". Фільм присвячений видатному режисеру, директору та художньому керівнику Молодіжного театру Геннадію Касьянову, який пішов із життя минулого року.
Автор та режисер документальної стрічки виробництва UA: ЧЕРНІГІВ — Іван Матвєєв. Він розповів, як відбувався знімальний процес та що побачать глядачі. У фільмі "Касьянов. Людина, що створила театр" засновники Чернігівського молодіжного театру згадують, як вони познайомилися з Геннадієм Касьяновим, яким він був, як створювався театр, які особливості "монастиря для своїх".
Геннадій Касьянов — заслужений діяч мистецтв України та один із засновників Молодіжного театру. Народився 1953 року в Запоріжжі, навчався в Харкові, а з 1982 року працював у Чернігові. Своє життя він цілковито присвятив театру.
Останні новини Чернігівщини
2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
28 січня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.