Дискусія та обговорення журналістського розслідування проекту "Наші гроші"
1 березня о 10:00 в приміщені прес-центру «Чиста політика» відбудеться дискусія та обговорення журналістського розслідування проекту «Наші гроші», яке було опубліковано 25 лютого та висвітлює факти корупції в оборонній сфері країни. Згідно з даними журналістів, оточення президента завозило контрабандою до України неякісні запчастини з Російської Федерації, з «відкатами» та за завищеними у 2-4 рази цінами. Ці низькопробні запчастини постачали для українських оборонних заводів і встановлювали на українську воєнну техніку. Деталі легалізувались в Україні через фірми-"прокладки", які підписували контракти з оборонними заводами державного концерну "Укроборонпром". Отримані від заводів кошти переводились у готівку через конвертаційні центри. Загалом журналісти переконують, що мають дані про щонайменше 250 мільйонів гривень, "зароблених" на схемі через три "прокладки". Деякі операції проводились навіть через завод "Кузня на Рибальському", який до недавнього часу належав Петру Порошенку і його партнерам.
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.