Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 23:07:25

Musical "CABARETLOVE"

06.03.2019   19:00Агенцiя

 

Міський палац культури. Чернігів

Івана Мазепи, 23, Чернигов, 14000

6 березня 19:00

Musical«CABARETLOVE»

Що таке Мю́зикл та що таке Кабаре?

Мюзикл - це музично-сценічна вистава, в якій поєднуються різноманітні жанри і виражальні засоби естрадної та побутової музики, хореографічного, драматичного і оперного мистецтва. Від оперети відрізняєтьсянаскрізнимдраматургічнимрозвитком, використанням вокально-хореографічнихансамблів, драматичнимзмістом.

Кабаре — невеликий розважальний заклад з певною художньо-розважальною програмою, яка складається зі співу пісень, одноактних п'єс, скетчів, танцювальних номерів, об'єднаних виступами конферансьє.

Якщо вірити Вікіпедії, то у нас таки буде справжній мюзикл.

Musical«CABARETLOVE» - це неперевершені вокально-хореографічні постановки, яскраві номери у супроводі муніципального оркестру "Чернігів BAND" в якому зібрані кращі музиканти нашого міста, цікава та гумористична сюжетна лінія. Феєричні костюми та краще світлове шоу у місті.

За словами режисера Миколи Бичука  - «Це справжній подарунок нашим коханим  жінкам. Улюблені джазові хіти у супроводі оркестру, вокалістів та неперевершеного балету. Історія про жінок і для жінок, про кохання і для кохання. Багато роздумів написано на цю тему класиками літератури.. Але ці питання лишаються вічними… Що таке кохання? Де його шукати? Що таке муза? Де шукати натхнення? Та багато іншого чекає на Вас. Якщо ви вагаєтесь що робити в канун свята 8 березня, або що подарувати своїй коханій…або просто що подарувати собі. Не вагайтесь…Ми даруємо радість та позитив, гарний настрій і справжні незабутні емоції.»

У програмі беруть участь:

Вокалісти: Гаркуша Алла, Михайлова Олена, Гальчук Анжеліка, Мацак Євген.

Актори: Бичук Микола та Пономаренко Микола.

Муніципальний оркестр "Чернігів BAND" та балет міського палацу культури.

Все це чекає на вас у Міському Палаці культури 6 березня!

Для довідок: 0462 970 826

 

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09

Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.

Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35

З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.

Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14

У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини