Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 січня, 16:02:13

Які перспективи створення об’єднаних громад на базі Чернігова та Прилук?

19.02.2019   11:00Агенцiя

19 лютого у Чернігові  (за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 33, конференц-зал готелю «Україна» ) о 11:00 відбудеться круглий стіл на тему: «Громадське посередництво заради формування нових об’єднаних міських громад».

Під час заходу експерти представлять результати моніторингу в 5-ти регіонах України (в Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях) з питань формування об’єднаних територіальних громад на базі обласних центрів, міст обласного значення.

Експерти Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування  розкажуть про процес створення ОТГ на базі Ніжина та Новгород-Сіверського та про можливості створення об’єднаних громад на базі міста Чернігова та  Прилук.

Також фахівці обговорять причини та наслідки чуток, стереотипів та страхів, що перешкоджають формуванню потужних міських ОТГ в регіонах України. В ході фахового обговорення будуть вироблені рекомендації щодо того, як покращити механізми формування ОТГ на базі обласних центрів та міст обласного значення в майбутньому.

До участі в круглому столі запрошуються представники органів державної влади, місцевого самоврядування, ЗМІ та всі зацікавлені.

Спікери:
Баб’юк Ігор, керівник проекту «Громадське посередництво заради формування нових об’єднаних територіальних громад»;
Кудрик  Ірина, директорка Чернігівського центру розвитку місцевого самоврядування

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини