Прес-брифінг голови Чернігівської облдержадміністрації Олександра Мисника
12 лютого, у вівторок, у Чернігівській обласній державній адміністрації відбудеться прес-брифінг голови ОДА Олександра Мисника на тему «Розвиток громад та добробут населення – головна мета Плану перспективного розвитку Чернігівської області на 2019-2021 роки».
Мова йтиме про хід підготовки Плану перспективного розвитку Чернігівської області у сферах економіки, охорони здоров’я, освіти, культури і туризму тощо.
План перспективного розвитку – дорожня карта позитивних змін, що очікують нас у найближчі три-чотири роки і спрямовані на поліпшення життя, створення умов для соціально-економічних перетворень на Чернігівщині.
Розробка Плану перспективного розвитку регіонів ініційована Президентом України Петром Порошенком.
Початок заходу: 12:00 год.
Місце проведення: зала № 2 обласної державної адміністрації.
Контактний телефон: (0462) 67-58-91.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.