Обговорення проекту Національної стратегії України щодо наркотиків (на період до 2020 року)
За ініціативи Громадської ради при облдержадміністрації 8 серпня об 11:00 год. в залі управління охорони здоров'я облдержадміністрації (м. Чернігів, вул. Щорса, 1-б) відбудеться засідання круглого столу ""Обговорення проекту Національної стратегії України щодо наркотиків (на період до 2020 року)".
З проектом Стратегії ви можете ознайомитись на сайті Державної служби України з контролю за наркотиками за адресою http://narko.gov.ua/komnarko/uk/publish/category/94271
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48
Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
26 січня: цей день в Україні і світі 08:43
День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.