Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 01:16:51

Обговоренню результатів соціологічного дослідження щодо головних проблем, які хвилюють виборців 205-го виборчого округу

02.08.2012   16:00Агенцiя

2 серпня о 16:00 в конференц-залі готелю “Придеснянський”, що знаходиться за адресою м. Чернігів, вул. Шевченка 99-а, Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень та освітній центр “Ініціатива” проводять спільний захід, присвячений обговоренню результатів соціологічного дослідження щодо головних проблем, які хвилюють виборців 205-го виборчого округу.
Презентація досліджень буде відбуватися в рамках проекту “Парламентські вибори, як шанс для розв’язання місцевих проблем Чернігівського регіону”, реалізацію якого починає громадська організація “Чернігівський освітній центр “Ініціатива” в партнерстві з “Поліським фондом міжнародних і регіональних досліджень” та за підтримки Фонду “Східна Європа”.
Також в рамках заходу буде презентовано новий інформаційно-аналітичний сайт “ПОЛІС. Все про вибори на Чернігівщині”, який присвячено висвітленню найважливіших соціально-політичних подій Чернігівської області та результатів аналізу виборчої кампанії 2012 року у Чернігівському регіоні.

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».