Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 березня, 20:58:20

Презентація стратегій розвитку громад Чернігівщини

22.11.2018   11:00Агенцiя

 

22 листопада 2018 року об 11.00 Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону України, запрошує на  презентацію Стратегій розвитку об'єднаних територіальних громад, з якими Центр працював в першій половині 2018 року.

Свої стратегії будуть презентувати Козелецька об’єднана територіальна громада, Батуринська об’єднана територіальна громада та Любецька об’єднана територіальна громада. Ці громади спільно з Чернігівським ЦРМС працювали над розробкою стратегічного плану розвитку у першій половині 2018 року, далі ці документи пройшли обговорення у громадах та винесені на розгляд депутатів на сесії.

У презентації візьмуть участь:
- Ірина Кудрик, директор Чернігівського ЦРМС,
- Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського ЦРМС,
- Олена Дмитренко, Козелецький селищний голова,
- Леонід Душа, Батуринський міський голова,
- Сергій Пінчук, Любецький селищний голова.

Місце та адреса проведення заходу: Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, Чернігів, вул. Святомиколаївська, 12-а

Реєстрація за посиланням https://goo.gl/forms/IKVTTGfOtZ7KejU72 або за телефонами 050-954-8354, 098-914-9152

З будь-яких питань звертайтеся до Оксани Стельмах, радника з комунікацій Чернігівського ЦРМС.

 

Останні новини Чернігівщини

НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06

П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.

Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02

Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16

Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.

Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11

Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.