"Протидіабетичний марафон"- Чернігівська міська лікарня №2"
У поліклінічному відділенні Чернігівської міської лікарні №2 стартує Протидіабетичний марафон.
Захід відбудеться 14 листопада в рамках Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом та Всеукраїнського тижня діабету. Стартує акція о 8.00 у холі поліклініки (центральний вхід).
У день профілактики та раннього виявлення цукрового діабету чернігівці зможуть безкоштовно здати експрес-аналіз на визначення рівня глюкози в крові, виміряти артеріальний тиск, а також отримати консультації лікарів.
Крім того, медичні фахівці проведуть освітні лекції та практичні заняття для пацієнтів у межах «Школи цукрового діабету», яка функціонує на постійній основі. Школа відчинить двері о 14.30.
Як зазначають у медичному закладі, лікарі в черговий раз намагатимуться привернути суспільну увагу до проблеми цукрового діабету, підвищити рівень обізнаності про захворювання і надати якомога більшій кількості людей можливість перевірити стан свого здоров’я.
Довідково:
Всесвітній день боротьби з діабетом був започаткований у 1991 році з метою підвищення обізнаності населення про діабет, причини його розвитку, методи профілактики та запобігання його руйнівним наслідкам.
Всесвітній день боротьби з діабетом відмічається щорічно 14 листопада – у день народження Фредеріка Бантінга, який разом із Чарльзом Бестом у 1921 році відкрив інсулін.
До уваги представників ЗМІ:
Брифінг для журналістів – о 10.00 у холі поліклініки (центральний вхід);
Адреса: м. Чернігів, вул. 1 Травня, 168, КНП «Чернігівська міська лікарня №2» ЧМР;
Контактна особа – Уляна Ковальчук;
тел. (093)8709617, е-mail: pressa2ml@ukr.net
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression