Прес-конференція: "Примусове виконання судових рішень за порушення митних правил, повернення працівникам заробітної плати, заборгованої недобросовісними роботодавцями"
6 листопада у Чернігівській обласній державній адміністрації відбудеться прес-конференція: «Примусове виконання судових рішень за порушення митних правил, повернення працівникам заробітної плати, заборгованої недобросовісними роботодавцями».
Спікери:
- начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк;
- в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Ігор Бондарев;
- заступник начальника Чернігівської митниці ДФС – начальник управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Володимир Литвиненко;
- начальник Чернігівської філії державного підприємства «СЕТАМ» Михайло Гудзь.
Початок заходу: о 12.00
Місце проведення: зала № 2 обласної державної адміністрації
Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області, тел. для довідок 67 59 62, 67 67 38.
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».