Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 жовтня, 12:40:38

Семінар-нарада “Захист прав, свобод та законних інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, реалізація їх прав на влаштування у сімейні форми виховання”

17.10.2018   10:00Агенцiя

Семінар-нарада для начальників служб у справах дітей райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення, районних у м.Чернігові рад на тему “Захист прав, свобод та законних інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, реалізація їх прав на влаштування у сімейні форми виховання”.
Проводить Служба у справах дітей облдержадміністрації.
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д.Ушинського (м.Чернігів).
Початок 17.10 о 10:00.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині внаслідок російської атаки пошкоджена цивільна інфраструктура: поліція задокументувала наслідки 12:38

Вчора пізно ввечері росіяни вкотре атакували ударними безпілотниками місто Новгород-Сіверський.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:11

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 3 пожежі.

Представники Чернігівщини взяли участь у Ukraine Culture Security Forum у Берліні 11:37

Днями у Берліні відбувся Ukraine Culture Security Forum – масштабна міжнародна подія, що об’єднала представників українських і європейських інституцій, урядовців, експертів та діячів культури для відкритого діалогу про роль культури у збереженні ідентичності, зміцненні суспільної стійкості та протидії агресії.

У селі на Чернігівщині зафіксовано випадок сказу 10:38

У с.Убіжичі Ріпкинської громади виявлено захворювання на сказ безпритульної собаки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини