Журналісти VS адвокати, правоохоронці: у Чернігові відбудеться унікальний турнір
Вже цієї суботи, 6 жовтня, у Чернігові – у приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу, що в районі П’яти кутів (пр-т Перемоги, 147А,), відбудеться Перший турнір з міні-футболу «Юридична співдружність».
Матчі відбудуться між командами адвокатів, СБУ, прокуратури, поліції, пенітенціаріїв, фіскальної служби і збірної журналістів Чернігова.
Організатори змагань – Рада адвокатів Чернігівської області.
Початок – 09.00.
Кістяк збірної журналістів складають медійники «ЧЕline».
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.