Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 січня, 20:16:30

Нарада-консультація з питань переходу на цифрове телебачення

30.08.2018   10:00Агенцiя

30 серпня, у четвер, у Чернігові, в приміщенні Чернігівської РДА, відбудеться заключна нарада-консультація з питань відключення аналогового та переходу на цифрове ефірне телебачення для представників місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування.

Захід у Чернігові проводиться для представників Городнянського, Козелецького, Куликівського, Ріпкинського, Чернігівського  районів і завершує цикл із чотирьох тематичних нарад-консультацій. Попередні відбулися у містах Мена, Ніжин та Прилуки.

В ході наради будуть надані роз’яснення про майбутнє вимкнення аналогового ефірного телемовлення, можливі альтернативні способи перегляду телепрограм, про обладнання, необхідне для прийому цифрового телесигналу.

Спікер — представник Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у Чернігівській області Ірина Сенченко.

Початок заходу: 10:00 год.

Місце проведення: мала зала засідань Чернігівської райдержадміністрації (вул. Шевченка, 48, 1-й поверх).

Контактна особа: Валерій Сорокін, (0462) 678-694.

Останні новини Чернігівщини

Як стати щасливою. 8 рецептів жіночого щастя від героїнь знаменитих фільмів 15:55

"Що таке жіноче щастя: а) вийти заміж так, щоб не потрібно було працювати б) знайти таку роботу, щоб не потрібно було виходити заміж в) вигадайте свій варіант відповіді"

Смачні рецепти вихідного дня:

Смачні рецепти вихідного дня: "троянди" із творожного тіста 15:53

Печиво, про яке йтиметься далі готується просто, але вимагає трохи більше зусиль ніж звичайно. Тут доведеться мати справу із безейним кремом. Але результат того вартий: ніжне сирне тісто, яке огортає безе. І все це нагадує троянду.

Гороскоп на тиждень з 27 січня до 2 лютого 2020 року

Гороскоп на тиждень з 27 січня до 2 лютого 2020 року 15:48

Намагайтеся не давати волю негативним емоціям, бо це не допоможе розрядитися, а навпаки, надовго зупинить розвиток справ і розв'язання проблем. Краще спілкуватися з приємними людьми.

Названо 27 пакетів безоплатних медпослуг українцям

Названо 27 пакетів безоплатних медпослуг українцям 14:31

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) оприлюднила 27 пакетів медичних послуг Програми медичних гарантій на 2020 рік, які будуть безкоштовно надаватися українцям.