Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 06:36:45

Секційні засідання педагогічних працівників міста Чернігова "Серпневі зустрічі"

27.08.2018   12:00Агенцiя

У Чернігові вчителі зустрінуться з провідними науковцями-педагогами, авторами підручників для Нової української школи
З метою підвищення професійної компетентності педагогів 27 серпня на базі Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 (вул. Мстиславська, 76) відбудуться секційні засідання педагогічних працівників міста Чернігова «Серпневі зустрічі».

Початок засідань о 12.00.

Робота секцій буде спрямована на реалізацію Концепції Нової української школи. Учасники безпосередньо поспілкуються з науковцями: авторами Типових освітніх програм і підручників Нової української школи, підручників, ознайомляться з методикою використання конструктора LEGO у дошкільній та початковій освіті, візьмуть участь у розробці і обговоренні дослідницьких проектів та квестів.

Теми та гості заходу:
Всеукраїнські проекти Міністерства освіти і науки України: інноваційний освітній проект всеукраїнського рівня «Я дослідник» -Коломоєць Галина Анатоліївна, науковий співробітник відділу цифрової освіти та ІКТ Інституту модернізації змісту освіти, координатор проекту «Я –дослідник», Гущина Наталія Іванівна, старший викладач кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», автор підручників ВД «Освіта», координатор проекту «Я –дослідник»;
«Урізноманітнення форм навчання математики в першому класі» -Бевз Валентина Григорівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри математики і теорії та методики навчання математики НПУ імені М. П. Драгоманова,Васильєва Дарина Володимирівна – вчитель математики вищої категорії, старший науковий співробітник Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук;
«Від пошукової активності до дослідницьких умінь та навичок: як формувати дослідницьку поведінку в початковій школі» -Гущина Наталія Іванівна, старший викладач кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»;
«STEM – майстерня» -Марченко Володимир, спеціаліст із розробки і впровадження інформаційних технологій та STEM досліджень ВД “Освіта”.
 

Останні новини Чернігівщини

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки 16:45

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатого за фактом розбійного нападу на ювелірний магазин, розташованого у м. Прилуки, яке мало місце 18 січня 2022 року.

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня 13:54

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

Про стан проїзду на 19 січня

Про стан проїзду на 19 січня 13:36

Минулої доби на Чернігівщині спостерігались складні погодні умови - мороз, сніг, ожеледиця, місцями через боковий вітер з полів утворювались перемети та була обмежена видимість.

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн 12:26

2 187 працюючих жінок (застрахованих осіб) Чернігівщини знаходились у декретній відпустці упродовж 2021 року.

 Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка

Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка 12:00

Ювенальний прокурор Офісу Генерального прокурора відстояв у Верховному Суді позицію щодо призначення покарання чоловіку, який намагався викрасти 8-річну дівчинку (ч.3 ст. 15, ч. 2 ст.146 КК України).