Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 15:28:32

Прес-конференція щодо військово-історичної реконструкції "Літні бої. Чернігів 1941"

16.08.2018   14:00Агенцiя

16 серпня 2018 року в управлінні культури та туризму Чернігівської міської ради відбудеться прес-конференція. Представників ЗМІ поінформують про заплановане проведення у Чернігові військово-історичної реконструкції «Літні бої. Чернігів 1941».

Спікери:

начальник управління культури та туризму Чернігівської міської ради Олександр Шевчук;

керівник ВІГ «Північ», заступник голови Ради ветеранів АТО Чернігівської міської ради Дмитро Волошин;

співробітник Українського інституту національної пам’яті Сергій Горобець.

 

Початок о 14:00 год.

Місце проведення: конференц зала управління культури та туризму Чернігівської міської ради, вул. Кирпоноса, 9, 2 поверх.

Контактний телефон: (093) 631-77-08.

Увага! По завершенню прес-конференції для представників ЗМІ та фоторепортерів, які акредитуються для висвітлення військово-історичної реконструкції 26 серпня, проведуть лекцію з правил поводження та техніки безпеки на майданчику.

Акредитуватись можна за посиланням.

Останні новини Чернігівщини

На Прилуччині поліцейські затримали водія, який скоїв смертельну ДТП 11:45

Слідчі слідчого управління обласної поліції затримали водія легкового автомобіля, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду у Парафіївській громаді. Внаслідок аварії загинула пасажирка транспортного засобу.

В суботу завершився двотижневий відпочинок першої групи школярів із Чернігівщини в таборі Чернівецької області. 11:14

Сьогодні щаслива малеча повернулася додому та зустрілася з рідними, привізши із собою яскраві спогади та емоції.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:49

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення шахрайських дій під приводом продажу програмного забезпечення 10:28

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого 37-річного мешканця Чернігівського району за фактом заволодіння ним чужими грошовими кошами шляхом обману. Вироком суду чоловіка засуджено до штрафу у сумі 34 тис. грн.

Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06

Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини