Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 13:03:15

Інформаційна акція "Лабіринт можливостей"

30.07.2018   16:00Агенцiя

30 липня, з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, в Чернігові відбудеться інформаційна акція «Лабіринт можливостей» під гаслом «#ПротиДІЙ Торгівлі Людьми».

Головна мета заходу – привернути увагу до проблем торгівлі людьми, сучасного рабства та об’єднання зусиль для подолання цього негативного явища, боротьбу зі злочинцями та злочинними угрупованнями, що задіяні в цій кримінальній діяльності, наданні підтримки і допомоги потерпілим, а також профілактичної роботи.

Отже, 30 липня з 16 до 18 години у сквері між готелем «Україна» та Головпоштамтом в Чернігові триватиме інформаційна кампанія «#ПротиДІЙ Торгівлі Людьми». Акція відбудеться у форматі квест - лабіринту.

Зокрема, учасники квесту «Лабіринт можливостей» отримають реальні історії вербування, шукатимуть вихід із невідомих ситуацій та намагимуться уникнути потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, змінять своє ставлення до сумнівних пропозицій працевлаштування, а також перевірять власні знання  щодо правил безпечної міграції та працевлаштування за кордоном. При потребі представники державних структур та громадських організацій будуть проводити консультації та роз’яснення.

Всеукраїнську інформаційну акцію «Лабіринт можливостей» організовано за ініціативи Міністерства соціальної політики України у співпраці з Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ).

Організаторами акції у Чернігівській області є Чернігівський громадський комітет захисту прав людини у співпраці з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації, Управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, Чернігівським обласним та міським центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Управлінням Державної міграційної служби, відділом ювенальної превенції ГУ Національної поліції та Управлінням патрульної поліції в Чернігівській області, Головним територіальним управлінням юстиції в Чернігівській області.

Контактна особа: Наталія Кулікова, тел.: 063-049-72-56, e-mail: protection.ua@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках 09:37

Представляємо увазі наших читачів новий випуск проекту «Політична шахівниця», присвяченого ключовим подіям, явищам та тенденціям суспільно-політичного життя Чернігівщини.

Чернігівські лучники стали чемпіонами України

Чернігівські лучники стали чемпіонами України 09:13

Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів відбувся у м.Суми, 10-13 січня 2022 року.

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика 09:09

У спортивній залі Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» 14 січня відбувся щорічний традиційний турнір з міні-футболу пам’яті Заслуженого тренера України Мирослава Даниловича Мандрика, який більше 30 років пропрацював тренером у школі «Юність».

Про військовий облік для жінок

Про військовий облік для жінок 09:04

В Україні з 17 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства оборони, яким розширено та затверджено перелік галузей і професій для жінок, що повинні перебувати на військовому обліку.

Оборона Замостя. Легенда про Лопату

Оборона Замостя. Легенда про Лопату 08:59

У бібліотеці ім. М.Коцюбинського відбулась презентація першого мальопису від Українського інституту національної пам'яті.