Прес-конференція організаторів міжнародного фестивалю "Mamont fest"
«Народжені творчими та вільними» - під таким девізом буде вирувати життя на Міжнародному щорічному фестивалі «Mamont fest» 3-4 серпня 2018 року в с. Оболоння Коропського району Чернігівської області в обіймах Мезинського національного природного парку України.
Про найцікавіші «родзинки» фестивалю організатори повідомлять на прес-конференції, яка відбудеться 20 липня о 11.00 за адресою м.Чернігів, вул. Тараса Шевченка 32, кв.92
Мета фестивалю «Mamont fest»:
- на базі Мезинського національного парку розвинути туристичну інфраструктуру зеленого туризму міжнародного рівня;
- лобіювати історично-культурне значення Чернігівщині в історії України та світу;
- подарувати сучасним людям можливість відчути себе первісними людьми, а отже вільними та творчими, а також запросити бажаючих переночувати у відтвореному помешканні кроманьйонців, скуштувати стейк із «мамонта» та станцювати ритуальні танці;
- через музику, спілкування, змагання, майстер-класи, квести, сафарі-тур та безліч іншого долучити людей різного віку до культурного відпочинку, закохатися в природні красоти перлини українського Полісся, спонукати до збереження навколишнього середовища для наступних поколінь.
Під час прес-конференції всі бажаючі зможуть отримати відповіді на всі можливі запитання, релакс почнеться вже на прес- конференції))), а сам фестиваль - викраде вас з сучасного світу на два дні !!!!
Контакти: 093 724 07 94 Дмитро Селянський - головний організатор Чернігівський обласний молодіжний центр 777-219, 066 932 74 43
E-mail: mamont_fest@ukr.net
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.