Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 серпня, 16:10:24

Прес-тур на завод із виготовлення пластівців ТМ "Добродія"

20.07.2018   12:00Агенцiя

20 липня о 12:00 відбудеться прес-тур на завод із виготовлення пластівців ТМ «Добродія» агропромислової компанії «Agricom Group» з метою популяризації професій затребуваних на регіональному ринку праці. Представники ЗМІ матимуть можливість поспілкуватись з керівництвом обласного центру зайнятості та ТМ «Добродія» і побачити процес виробництва пластівців.

Захід відбудеться за адресою: смт. Михайло-Коцюбинське (Чернігівський район), вул. Шевченка, 2-Б.

Збір учасників за місцем проведення о 12.00.

У заході візьмуть участь:
- директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка;
- директор виробничого комплексу ТМ «Добродія» Андрій Ломейко;
- директор департаменту в управління людськими ресурсами Agricom Group Тетяна Вороченко.

Акредитація ЗМІ обов’язкова до 16.00 19 липня за телефоном: 67-86-75.

E-mail: zmi@oczcn.gov.ua

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини