Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 09:25:40

Візит заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олени Сукманової

21.06.2018   09:15Агенцiя

21 червня, у Чернігові перебуватиме заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

У програмі її робочої поїздки:
9:15 – 10:00 засідання антирейдерського аграрного штабу.
Чернігівська обласна державна адміністрація (м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, зал № 2).
10.00 – 11.30 зустріч з представниками агарного бізнесу, головами сільських і селищних рад.
Чернігівська обласна державна адміністрація (м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, зал № 2).

Запрошуються представники засобів масової інформації для висвітлення заходу.

(0462) 674 236, сектор зв’язків з громадськістю Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.

Повідомлено про підозру “директору” філії  агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині

Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26

Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.

25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24

День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression

Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28

У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.

Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини