Круглий стіл "Шляхи зменшення вартості виборчих кампаній в Україні"
У четвер, 21 червня в Чернігові відбудеться круглий стіл на тему “Шляхи зменшення вартості виборчих кампаній в Україні”. Запрошуємо представників ЗМІ та громадських організацій з Чернігівської та Сумської областей долучитися до заходу.
Нині Україна витрачає колосальну суму коштів на передвиборчі перегони. Тому ми вирішили обговорити цю проблему за круглим столом. Під час заходу і дискусії ми шукатимемо відповіді на такі питання:
Як здешевити передвиборчий бюджет на рекламу?
Що насправді може зменшити витрати на політичну рекламу: покарання, зміни до законодавства чи нове виборче право?
Чи можливо відмовитись від політичної реклами у ЗМІ та чи є альтернативи?
Ці та інші питання будуть обговорюватись провідними медіа-експертами, політологами та представниками політичних партій і громадського сектору.
Для участі – будь ласка, зареєструйтеся за посиланням:
bit.ly/Chernihiv_agitation
Учасникам з Чернігівської та Сумської областей відшкодовуються дорожні витрати за наявності оригіналів квитків (транспорт прямого сполучення, рівня не вище купе або «Інтерсіті» другого класу).
Підтвердження участі та програму заходу відібрані учасники отримають 20 червня до 12.00.
За додатковою інформацією звертайтесь до Катерини Бачинської, координаторки проектів ГО «Інтерньюз-Україна»:
за телефоном +38 063 748 90 91
або електронною поштою kbachynska@internews.ua
Працюватимемо в такому форматі:
9-30 – вітальна кава
10:00 – 11:30 – Вплив грошей на політику: чому українські вибори такі дорогі?
11:30-12:00 – кава-пауза
12:00-13:30 – Як здешевити вартість виборів в Україні: конкретні механізми зменшення коштів на передвиборчі перегони.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації
Надзвичайні події в області за останню добу 11:43
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.
У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42
У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression