Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 15:32:34

Історичний квест "Патріоти Чернігівщини"

19.05.2018   11:00Агенцiя

19 травня 2018 року у Чернігові відбудеться історичний квест "Патріоти Чернігівщини".

Квест стартує об 11.00 від Борисоглібського собору, Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній».

У програмі:

11.00 - Офіційне відкриття. Вітальне слово: представника Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації та Наталії Шакун, завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін. Початок квесту.

14.30 - Екскурсія в ЧНТУ. Ознайомлення з діяльністю ГО  «Чернігів Європейський».

15.00 - Нагородження учасників та переможців квесту.

Організатори:
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
ГО «Чернігів Європейський»
Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній»
Чернігівський національний технологічний університет


ГО «Чернігів Європейський» з програмою Історичний квест «Патріоти Чернігівщини» стала одним із лідерів і переможців Конкурсу проектів громадських організацій на 2018 рік, який проводить Чернігівська ОДА.
Мета якої є поширення серед молоді історичних знань про рідний край, сприяння виявам поваги до його миулого, турботи про сучасне та майбутнє. Керівники програми – Шакун Наталія Валеріївна (зав.каф. соціального-гуманітарних дисциплін ЧНТУ), Герасименко Олена Володимирівна (доцент кафедри соціального-гуманітарних дисциплін ЧНТУ), члени ГО «Чернігів Європейський».
Даний проект розрахований на учнів 9 – 10 класів Чернігівської області. Для участі у першому відбірковому етапі історичного квесту «Патріоти Чернігівщини» потрібно було до 10 травня 2018 року підготувати есе на тему: «Земляк, яким пишається моя громада». Творчі роботи мали бути присвячені відомим особистостям рідного краю (історичним, державним, політичним, військовим діячам та ін.), які своєю багатогранною діяльністю вплинули на розвиток і становлення української держави в різні часи її творення.
На розгляд конкурсної комісії надійшло 46 робіт із 39 загальноосвітніх закладів області. Найкращі творчі роботи згодом будуть опубліковані у збірнику. Переможцями першого відбіркового етапу історичного квесту «Патріоти Чернігівщини» стали 15 команд:
1. Бахмацька гімназія
2. Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст. №5
3. Березнянська ЗОШ I – III ст.
4. Будинок дитячої та юнацької творчості Сосницької селищної ради
5. Ічнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4
6. Козелецька гімназія №1
7. Корюківська гімназія
8. Корюківська ЗОШ І – ІІІ ст. №1
9. Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
10. м. Ніжин ЗОШ І-ІІІ ст. №10
11. Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 9
12. Ріпкинська ЗОШ І – ІІІ ст. №2
13. Сновська ЗОШ №1
14. Тупичівська ЗОШ І – ІІІ ст.
15. Чорнотицька ЗОШ І – ІІІ ст.
Команди-переможці першого відбіркового етапу запрошені на другий етап проекту разом зі своїм вчителем-керівником до м. Чернігова. Історичний квест «Патріоти Чернігівщини» розпочнеться 19 травня 2018 року. об 11.00 на території Валу Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

На переможців чекають цінні призи та незабутні враження.
Проїзд, харчування – за рахунок організаторів Квесту.

За додатковою інформацією звертатися:
Ел.адреса: shadiki@ukr.net

Тел.: 050 443 06 84 — Олена Володимирівна Герасименко
Тел.: (046) 665-248 — кафедра соціального-гуманітарних дисциплін ЧНТУ.
 

Останні новини Чернігівщини

Презентація виставки архівних документів

Презентація виставки архівних документів "Українсько-польські відносини в 1917-1921 рр.: інституційна історія, етап встановлення" 13:40

27 лютого у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя пройшла презентація виставки «Українсько-польські відносини в 1917-1921рр.: інституційна історія, етап становлення».

Вивчали новації у сфері публічних закупівель

Вивчали новації у сфері публічних закупівель 13:34

Ключові положення нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі", основні зміни та нововведення у сфері закупівель за останній час висвітлювалися під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації, що проходило в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації з 25 по 26 лютого.

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову