Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 вересня, 02:15:18

Мистецький проект "Старовинна музика в стародавньому місті"

05.05.2018   15:00Агенцiя

У Чернігові 5-6 травня відбудеться мистецький проект "Старовинна музика в стародавньому місті". Проведення в Чернігові такої непересічної події, як мистецький проект, що знайомить зі старовинною музикою, найбільш вдало підкреслює його історичний та культурний статус.

Вперше в м. Чернігові мистецький проект «Старовинна музика в стародавньому місті» був представлений у вересні 2016 року й став одним з основних заходів, присвячених Дню міста. В травні 2017 року даний проект відбувся в рамках Фестивалю класичної музики під відкритим небом.

Впродовж двох років учасниками з трьох міст – Чернігова, Львова та Києва – було представлено кращі зразки європейської старовинної музики. Зокрема, в проекті брали участь Львівский музичний цех «Gardarica» (м. Львів), сопілковий консорт «DudalisJunior» (м. Львів), дует в складі Божени Корчинської и Наталії Павлів (українська хроматична сопілка) (м. Львів), KlarnetKvartet «Bagatelle» (г. Чернігів), Іван Євтушенко (лютня) (м. Чернігів), академічний камерний хор ім. Д. Бортнянського (м. Чернігів), дует в складі Світлани Шабалтіної та Ольги Шадріної-Личак (клавесин) (м. Київ), а також Ігор Єрмак (флейта траверсо) (м. Київ).

Окрім постійних учасників, у виконанні яких прозвучать твори європейських композиторів XVI-XVIIIстоліть. Спеціальним гостем проекту цього року стане Бернгард Гофштьоттер (м. Відень, Австрія) – номінант премії International Classical Music Awards з концертом для барокової гітари. На сьогодні Гофштьоттер опублікував п’ять сольних компакт-дисків, які отримали міжнародне критичне визнання, зокрема, він отримав тричі премію «Pasticcio» австрійського публічного радіо.

Відмітимо, що проект «Старовинна музика в стародавньому місті» - неординарий захід, який найкращим чином може вдихнути живу атмосферу у відомий архітектурний фасад Чернігова й акцентувати, що наше місто було і залишається частиною європейської культури, та є актуальним в умовах проголошення Європейського року культурної спадщини в Україні.

5 травня - Урочисте відкриття проекту та концертна програма

Початок - о 15 годині

Місце проведення:  сквер ім. Б. Хмельницького

6 травня - Концертна програма

Початок - о 15 годині

Місце проведення: Борисоглібський собор
 

Останні новини Чернігівщини

Куди

Куди "втікають" гроші: витрати, яких ви не помічаєте, та способи їх уникнення 21:41

Ви коли-небудь помічали, що не залежно від зростання чи зменшення вашого заробітку, значних заощаджень робити не вдається? Хіба що стабільно ростуть витрати і потреби.

10 простих щоденних звичок, які можуть суттєво покращити життя 21:02

Життя — це не лише велика мета, до якої ми йдемо. Це, насамперед, дорога в деталях. Щасливим можна бути не лише після того, як виконаєш грандіозний план, а й щодня — якщо правильно ставитися до себе. Ці прості 10 кроків, якщо про них не забувати, допоможуть змінити життя, навчитися насолоджуватися ним завжди, не зважаючи ні на що:

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини