Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 лютого, 00:46:03

Прес-тур до Городянського району

23.03.2018   09:30Агенцiя

«Коли ліс рубають, тріски летять» - у даному випадку йдеться не про ліс, а про вирубку аварійних дерев вздовж доріг у деяких селах Городянського району на Чернігівщині, та про інформаційні тріски, що розлітаються по різноманітних ЗМІ. В численних сюжетах (у тому числі на телеканалі «Інтер») і публікаціях на цю тему підприємців з Чернігова, які ведуть цю діяльність, без вироку суду називають «чорними лісорубами», «екологічними терористами», злочинцями та шахраями, які чинять беззаконня. Хто стоїть за такими звинуваченнями? На підставі яких документів діють ці підприємцями? Якою є відповідальність за наклеп і плямування ділової репутації в подібних інформаційних компаніях?

Журналістів та ЗМІ, що цікавляться відповідями на ці запитання, запрошуємо в прес-тур до Городянського району в п’ятницю 23 березня.
Ми відвідаємо ділянки в В.Листвен, Бутівка, де працюють робітники підприємства «Лінк», поспілкуємося з головами селищних рад, старостами, депутатами, запитаємо про дозвільні документи та дізнаємося про законні механізми й процедури їх отримання. Крім того, нас чекають у Городянській міській раді, аби розставити всі крапки у цій резонансній справі.

В обговоренні візьмуть участь директор фірми «Лінк» Анатолій Кадала, голова Городянської райдержадміністрації Світлана Ященко, міський голова м. Городня Андрій Богдан, староста села Бутівка Валентина Холій, представники ГО «Національний корпус», правоохоронці, депутати Городнянської районної ради, місцеві громадські активісти, підприємці.

В ході прес-туру планується обговорити таке коло питань:

1. Доцільність проведення вирубки аварійних дерев у межах населених пунктів і поза їх межами. Хто визначає, які дерева є аварійними?
2. Якими є законні підстави та механізми для проведення вирубок?
3. Які органи вповноважені проводити контроль?
4. Чому та як громадські організації стають жертвами маніпуляцій у подібних справах?
5. Захист ділової репутації та особистої гідності підприємців, що несуть моральні та матеріальні втрати внаслідок певних дій громадських активістів (йдеться, зокрема, про брехливі пости у соціальних мережах, перекручування та підтасовку фактів).
6. Відповідальність ЗМІ за оприлюднення недостовірної інформації, дотримання журналістських стандартів у висвітленні конфліктних подій.

Попередній план прес-туру:
09.25 – збір представників ЗМІ у визначеному місці в м.Чернігів (повідомимо в ході акредитації).
09.30 – виїзд у прес-тур до Городянського району (для зручності замовлений комфортний автобус).
10.30-11.30 – відвідування ділянок з вирубками у селах В.Листвен і Бутівка. Спілкування з підприємцями, старостами, місцевими жителями.
12.00-13.30 – «круглий стіл» у Городянській міській раді.
13.40-14.45 – повернення журналістів у Чернігів.

Увага! Для участі в прес-турі важливо акредитуватися за тел.: 097-087-00-10 або 066-304-89-87 (Вікторія).
 

Останні новини Чернігівщини

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині 17:28

Третій рік поспіль завдяки ініціативі Міністерства юстиції «Кохання поза часом» щасливі закохані можуть забарвити день 14 лютого справжніми емоціями і особливою пам’ятною подією, поєднавши долю зі своєю половинкою з ранку до опівночі.

"Сонце слова на двох" зійшло у бібліотеці ім. М. Коцюбинського 17:07

Вечір поезії від Тетяни Шептицької та Сергія Пантюка пройшов у бібліотеці ім. М. Коцюбинського в рамках реалізації проекту «Безкоштовні курси української мови».

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи 16:53

Що таке Антикорупційна програма та які переваги її прийняття – такі питання жваво обговорювались з представниками місцевої влади Менської ОТГ на інформаційній зустрічі, яка пройшла 17 лютого.

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів 16:42

В обласному центрі з 14 лютого до 16 лютого поліція провела перше в цьому році оперативно-профілактичне відпрацювання. Такі заходи відбуватимуться циклічно в різних мікрорайонах міста.

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції 16:32

Під час патрулювання на вулиці Савчука у дворі будинків інспектори помітили підозрілого чоловіка, який мав ознаки алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини