Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 вересня, 04:15:39

Акція "Квітни, а не хворій: Україна без туберкульозу"

23.03.2018   12:00Агенцiя

23 березня (п’ятниця), з 12:00 до 14:00 перед будівлею Чернігівської міської лікарні № 1 пройде акція «Квітни,  а не хворій: Україна без туберкульозу», яка присвячена до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом.
Активісти Благодійної організації «Чернігівська МЕРЕЖА» та волонтери роздадуть перехожим символічні інформаційні листівки, які є закликом піклуватись про власне здоров’я та вчасно проходити обстеження та зможуть за потреби проконсультуватись зі спеціалістами, які працюють в галузі подолання епідемії туберкульозу у Чернігівській області.
Спікери заходу:
Мойсеєнко Анжела, Голова Правління «БО Чернігівська МЕРЕЖА»: «Україна входить до 27 країн з найбільшим тягарем мультирезистентного туберкульозу, тим не менше ми зробили значні кроки у боротьбі з туберкульозом. Вперше в країні за участю Мережі Людей, які живуть з ВІЛ реалізовуються комплексні програми лікування, так звана амбулаторна модель, в центрі якої – інтереси пацієнта. Пацієнт не буде відірваний від соціального життя та роботи, знизиться рівень стигми та дискримінації. Держава у 2017 році повністю профінансувала закупівлю препаратів для лікування туберкульозу».
Ходимчук Павло, регіональний лідер ТБ-спільноти: «Важливо вчасно звернути увагу на симптоми захворювання (слабкість, кашель понад 2 тижні, підвищення температури без видимої причини і т.д.) та пройти флюрографічне обстеження. Високий рівень стигми у суспільстві часто заважає людині звернутись за допомогою. Амбулаторний етап лікування безпечний для оточуючих, адже пацієнт переводиться до нього вже коли припинились бактеріовиділення».

Кожного дня у всьому світі близько 30 тисяч людей отримують діагноз «туберкульоз» та 4,5 тисячі помирають. Зараз в Україні на лікуванні перебувають більше 35 тис. пацієнтів з туберкульозом, з них з хіміорезистентним туберкульозом близько 8 тисяч. Вартість лікування туберкульозу – від 1000 грн. до 58000 грн. за курс.

Контактна інформація: Ярошенко Тетяна, менеджер зі зв’язків з громадськістю БО «Чернігівська МЕРЕЖА», 0631398694

Останні новини Чернігівщини

Використання коштів ДФРР у 2019 році на контролі

Використання коштів ДФРР у 2019 році на контролі 13:05

17 вересня в рамках робочого візиту директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександра Хомик та начальник управління інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту Юрій Сухомлин відвідали Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка та ознайомились з ходом реконструкції будівлі із застосуванням заходів теплореновації.

НАЗК повідомить НАБУ та Нацполіцію про недостовірні відомості в деклараціях міського голови Чернігова

НАЗК повідомить НАБУ та Нацполіцію про недостовірні відомості в деклараціях міського голови Чернігова 12:59

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами повних перевірок декларацій виявило ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів.

Ніжин: збір громадських проектів 12:39

Проекти приймаються щороку, починаючи з 1 вересня по 30 вересня (протягом одного місяця).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:36

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

За вісім місяців на обороноздатність країни платники  Чернігівщини спрямували понад 232,4 млн грн військового збору

За вісім місяців на обороноздатність країни платники Чернігівщини спрямували понад 232,4 млн грн військового збору 11:53

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Чернігівській області за січень–серпень поточного року платниками податків Чернігівської області сплачено понад 232,4 млн грн військового збору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини