Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 11:43:38

Акція "Квітни, а не хворій: Україна без туберкульозу"

23.03.2018   12:00Агенцiя

23 березня (п’ятниця), з 12:00 до 14:00 перед будівлею Чернігівської міської лікарні № 1 пройде акція «Квітни,  а не хворій: Україна без туберкульозу», яка присвячена до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом.
Активісти Благодійної організації «Чернігівська МЕРЕЖА» та волонтери роздадуть перехожим символічні інформаційні листівки, які є закликом піклуватись про власне здоров’я та вчасно проходити обстеження та зможуть за потреби проконсультуватись зі спеціалістами, які працюють в галузі подолання епідемії туберкульозу у Чернігівській області.
Спікери заходу:
Мойсеєнко Анжела, Голова Правління «БО Чернігівська МЕРЕЖА»: «Україна входить до 27 країн з найбільшим тягарем мультирезистентного туберкульозу, тим не менше ми зробили значні кроки у боротьбі з туберкульозом. Вперше в країні за участю Мережі Людей, які живуть з ВІЛ реалізовуються комплексні програми лікування, так звана амбулаторна модель, в центрі якої – інтереси пацієнта. Пацієнт не буде відірваний від соціального життя та роботи, знизиться рівень стигми та дискримінації. Держава у 2017 році повністю профінансувала закупівлю препаратів для лікування туберкульозу».
Ходимчук Павло, регіональний лідер ТБ-спільноти: «Важливо вчасно звернути увагу на симптоми захворювання (слабкість, кашель понад 2 тижні, підвищення температури без видимої причини і т.д.) та пройти флюрографічне обстеження. Високий рівень стигми у суспільстві часто заважає людині звернутись за допомогою. Амбулаторний етап лікування безпечний для оточуючих, адже пацієнт переводиться до нього вже коли припинились бактеріовиділення».

Кожного дня у всьому світі близько 30 тисяч людей отримують діагноз «туберкульоз» та 4,5 тисячі помирають. Зараз в Україні на лікуванні перебувають більше 35 тис. пацієнтів з туберкульозом, з них з хіміорезистентним туберкульозом близько 8 тисяч. Вартість лікування туберкульозу – від 1000 грн. до 58000 грн. за курс.

Контактна інформація: Ярошенко Тетяна, менеджер зі зв’язків з громадськістю БО «Чернігівська МЕРЕЖА», 0631398694

Останні новини Чернігівщини

Про ефективне управління людьми дізналися представники громад Чернігівщини

Про ефективне управління людьми дізналися представники громад Чернігівщини 11:42

У вівторок, 18 лютого у Чернігівському регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою» відбувся тренінг на тему «Управління людськими ресурсами в ОТГ». Учасниками заходу стали представники об’єднаних територіальних громад Чернігівської області.

Освітня субвенція у 2020 році для Чернігівщини збільшена на 36,66 млн. грн

Освітня субвенція у 2020 році для Чернігівщини збільшена на 36,66 млн. грн 10:44

Уряд спрямував місцевим бюджетам кошти на освіту та підтримав позицію Асоціації міст України щодо врахування реального контингенту учнів.

Міський голова Ніжинв провів особистий прийом громадян

Міський голова Ніжинв провів особистий прийом громадян 10:23

18 лютого міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян.

Відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік

Відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік 10:13

Звіт про виконання міського бюджету міста Чернігова в 2019 році був представлений на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 18 лютого. Озвучила підсумкові показники фінансового року керівниця фінансового управління міської ради Олена Лисенко.

В обласній раді обговорювали питання подальшої діяльності та розвитку ДП

В обласній раді обговорювали питання подальшої діяльності та розвитку ДП "Чернігівторф" 10:05

Призначення профільним Міністерством чергового в.о. директора ДП «Чернігівторф» (без оголошення конкурсу) викликало занепокоєння працівників підприємства щодо його подальшої долі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини