Обласний семінар "Нова українська школа – нові підходи до навчання та викладання"
12 грудня, у вівторок, у Чернігові відбудеться обласний семінар для представників пілотних шкіл «Нова українська школа – нові підходи до навчання та викладання».
Серед запланованих до розгляду тем – впровадження проекту нового Державного стандарту початкової загальної освіти та презентації пілотних проектів закладів освіти області.
До обговорення зазначених напрямків освітньої галузі долучаться фахівці пілотних класів та проектів.
У програмі семінару:
09:00 год. – заходи в Чернігівській ЗОШ І ст. № 25 (вул. Доценка, 29);
14:00 год. – презентації пілотних закладів освіти області в Чернігівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського (пров. Коцюбинського, 4, ауд. № 423).
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.