Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 грудня, 03:34:09

Робочий візит на Чернігівщину дружини Президента України, Голови Благодійного фонду Порошенка Марини Порошенко

04.12.2017   10:00Агенцiя

4 грудня, у понеділок, Перша леді України Марина Порошенко перебуватиме з робочою поїздкою у Чернігівській області.

Дружина Президента відвідає гімназію в смт Десна, де створено Медіатеку в рамках проекту Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

Марина Порошенко разом із учнями виготовлять вітальні листівки українським захисникам до Дня Збройних Сил України.

Також Голова благодійного фонду Порошенка ознайомиться з роботою Медіатеки в Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 30.

У ході візиту Марина Порошенко відкриє новозбудований гідромасажний блок  (басейн) в обласному Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини