Виставка "Промка"
Тут на мирній Великій землі ми не завжди до кінця розуміємо як "там". Дуже важко перенести відчуття і розуміння того, що відбувається у нас на Сході. Фотографія - один з інструментів, що можуть привідкрити щілину, і дати можливість подивитсть на "світ на межі" хочаб і не своїми, але очима талановитого фотографа.
Запрошуємо всіх бажаючих на Виставку "Промка".
2.12.2017 о 12:00 буде зустріч з автором і офіційне відкриття.
Сама виставка працюватиме з 2 по 16 грудня.
Без пафосу і прикрас. Війна як вона є.
Обласний молодіжний центр ул.Магістратська 3
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.