Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 02:50:19

Комедійний мюзикл для дорослих "Кабаре LOVE"

15.12.2017   19:00Агенцiя

Ви вже знаєте план святкування Нового Року?
Міський Палац культури потурбувався про створення феєричного новорічного настрою!
15 грудня о 19:00 запрошуємо вас на прем’єру екстравагантного комедійного мюзиклу для дорослих «Кабаре LOVE».
Незвичайні подорожі в часі, кохання, вражаючі пригоди чекають на вас.
Поспішайте замовити квитки! Незабутні враження гарантовані!


Режисер - Микола Бічук;
Актори: Сидоренко Євгеній; Микола Бічук;
Вокалісти: Алла Гаркуша; Наталія Дорошенко; Євгеній Мацак; Анжеліка Гальчук; Іван Супрун.

Хореограф: Наталія Шарапова.
Диригент: Ігор Кішман.

Тривалість постановки: 1 година 35 хвилин.
Дійство відбуватиметься у супроводі Муніципального духового оркестру «Чернігів BAND» та балету Міського Палацу культури.

Вартість квитків: 60-70 грн.
Каса Палацу: ‎(0462) 970-826.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини