Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 20:20:42

Публічна консультація з питань реформи освіти “Які зміни чекають на середню освіту в Україні та як їх бачать освітяни?”

15.11.2017   10:00Агенцiя

Громадська організація «Центр UA» спільно з Міністерством освіти та науки України запрошує Вас взяти участь у публічній консультації з питань реформи освіти “Які зміни чекають на середню освіту в Україні та як їх бачать освітяни?”:

●    Як запустити якісну перекваліфікацію та атестацію вчителів для виконання нового освітнього стандарту?
●    Як організувати процес відбору директорів та якою має бути успішна управлінська модель у системі середньої освіти?
●    У який спосіб та за якими критеріями має здійснюватися контроль за виконанням освітнього стандарту?

Всі ці та інші теми обговоримо під час консультації, яка відбудеться 15 листопада з 10:00 до 12:00 в Чернігівському обласному палаці дітей та юнацтва (проспект Перемоги, 112) за участі представників професійних освітянських спільнот, місцевого самоврядування, об'єднаних територіальних громад та аналітичних центрів.

Спікери:
●    Володимир Божинський, заступник начальника відділу державно-громадського управління освітою Департаменту середньої освіти Міністерства освіти та науки України;
●    Ірина Когут, експерт аналітичного центру CEDOS з питань освіти.

Також запрошуємо учасників консультації долучитися до тренінгу щодо внутрішньої системи забезпечення якості освіти, який відбудеться 15 листопада з 13:00 до 15:00 в Чернігівському обласному палаці дітей та юнацтва.

Зауважимо, що зібрані позиції представників Чернігівщини з питань реформи освіти будуть враховані Міністерством освіти та науки України при розробці нової державної політики.

Громадська організація “Центр UA” продовжує “Всеукраїнський тур “ЗміниТИ”: Взаємодія заради змін”, щоб зібрати та врахувати позиції найактивніших спільнот країни задля успішної розробки та впровадження реформ.

За додатковою інформацією звертайтесь: Ольга Голобородько (096) 466 92 10
 

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.