Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 листопада, 16:23:37

Публічна консультація з питань реформи освіти “Які зміни чекають на середню освіту в Україні та як їх бачать освітяни?”

15.11.2017   10:00Агенцiя

Громадська організація «Центр UA» спільно з Міністерством освіти та науки України запрошує Вас взяти участь у публічній консультації з питань реформи освіти “Які зміни чекають на середню освіту в Україні та як їх бачать освітяни?”:

●    Як запустити якісну перекваліфікацію та атестацію вчителів для виконання нового освітнього стандарту?
●    Як організувати процес відбору директорів та якою має бути успішна управлінська модель у системі середньої освіти?
●    У який спосіб та за якими критеріями має здійснюватися контроль за виконанням освітнього стандарту?

Всі ці та інші теми обговоримо під час консультації, яка відбудеться 15 листопада з 10:00 до 12:00 в Чернігівському обласному палаці дітей та юнацтва (проспект Перемоги, 112) за участі представників професійних освітянських спільнот, місцевого самоврядування, об'єднаних територіальних громад та аналітичних центрів.

Спікери:
●    Володимир Божинський, заступник начальника відділу державно-громадського управління освітою Департаменту середньої освіти Міністерства освіти та науки України;
●    Ірина Когут, експерт аналітичного центру CEDOS з питань освіти.

Також запрошуємо учасників консультації долучитися до тренінгу щодо внутрішньої системи забезпечення якості освіти, який відбудеться 15 листопада з 13:00 до 15:00 в Чернігівському обласному палаці дітей та юнацтва.

Зауважимо, що зібрані позиції представників Чернігівщини з питань реформи освіти будуть враховані Міністерством освіти та науки України при розробці нової державної політики.

Громадська організація “Центр UA” продовжує “Всеукраїнський тур “ЗміниТИ”: Взаємодія заради змін”, щоб зібрати та врахувати позиції найактивніших спільнот країни задля успішної розробки та впровадження реформ.

За додатковою інформацією звертайтесь: Ольга Голобородько (096) 466 92 10
 

Останні новини Чернігівщини

Трикстер бореться з Інтернет-шахраями

Трикстер бореться з Інтернет-шахраями 16:18

Протягом листопада в Україні триває операція під умовною назвою «Трикстер». Мета оперативно-профілактичного відпрацювання — виявлення шахраїв, які здійснюють злочинну діяльність саме в Інтернеті.

Про журналістику та

Про журналістику та "дурналістику" йшлося на тренінгу в Чернігові 16:09

«Нові медіа та професійні стандарти журналістики, або Чи потрібні регіональні медіа у цифровому світі?» - практичний тренінг для представників ЗМІ, блогерів і громадських журналістів на цю тему пройшов у Чернігові 18 листопада.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 16:05

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 21 листопада до 8:00 22 листопада 2017 року.

Військовою прокуратурою Центрального регіону України затримано хабарника–одного з керівників дочірнього підприємства КП

Військовою прокуратурою Центрального регіону України затримано хабарника–одного з керівників дочірнього підприємства КП "Чернігівоблагроліс" при одержанні ним 7500 гривень 15:49

21 листопада 2017 року, військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону в ході досудового розслідування кримінального провадження за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, спільно з працівниками Управлінням захисту економіки в Чернігівській області, після отримання неправомірної вигоди в розмірі 7500 грн., затримано заступника директора дочірнього підприємства «Козелецьрайагролісгосп» комунального підприємства «Чернігівоблагроліс» посадовця М.

Фінальний акорд благодійного вечора: зібрано майже 125 тисяч гривень

Фінальний акорд благодійного вечора: зібрано майже 125 тисяч гривень 08:55

124777 гривень – із такою сумою на фінішну пряму вийшов благодійний вечір-марафон «Промінь надії», що відбувся 20 листопада в Чернігівському обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини