Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 листопада, 16:24:19

Публічна консультація на тему: "Якою має бути реформа спеціалізованої та вузькоспеціалізованої медичної допомоги?"

15.11.2017   13:00Агенцiя

Громадська організація «Центр UA» спільно з Міністерством охорони здоров’я України запрошує Вас взяти участь у публічній консультації на тему: «Якою має бути реформа спеціалізованої та вузькоспеціалізованої медичної допомоги?».
 
●    Як організувати співоплату послуг?
●    Що має входити у вартість послуги? Яка формула розрахунку вартості?
●    Як гарантувати якість надання послуг?

Всі ці та інші питання обговоримо під час консультації, яка відбудеться 15 листопада з 13:00 до 15:00 в актовій залі Чернігівської обласної лікарні (вул. Волковича, 25) за участі представників професійних медичних спільнот, місцевого самоврядування, об'єднаних територіальних громад та пацієнтських організацій.
Спікери:
●    Олександр Правило, начальник відділу юридичної експертизи Департаменту правового забезпечення діяльності Міністерства охорони здоров’я України;
●    Олександр Ябчанка, головний експерт медичної групи Реанімаційного пакету реформ.

Зауважимо, що зібрані позиції представників Чернігівщини щодо реформи первинної ланки медичної допомоги були враховані Міністерством охорони здоров’я України при розробці державної політики в системі охорони здоров’я. Відповідні матеріали Ви отримаєте під час проведення заходу.

Громадська організація “Центр UA” продовжує “Всеукраїнський тур “ЗміниТИ”: Взаємодія заради змін”, щоб зібрати та врахувати позиції найактивніших спільнот країни задля успішної розробки та впровадження реформ.


За додатковою інформацією звертайтесь: Ольга Голобородько (096) 466 92 10

Останні новини Чернігівщини

Трикстер бореться з Інтернет-шахраями

Трикстер бореться з Інтернет-шахраями 16:18

Протягом листопада в Україні триває операція під умовною назвою «Трикстер». Мета оперативно-профілактичного відпрацювання — виявлення шахраїв, які здійснюють злочинну діяльність саме в Інтернеті.

Про журналістику та

Про журналістику та "дурналістику" йшлося на тренінгу в Чернігові 16:09

«Нові медіа та професійні стандарти журналістики, або Чи потрібні регіональні медіа у цифровому світі?» - практичний тренінг для представників ЗМІ, блогерів і громадських журналістів на цю тему пройшов у Чернігові 18 листопада.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 16:05

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 21 листопада до 8:00 22 листопада 2017 року.

Військовою прокуратурою Центрального регіону України затримано хабарника–одного з керівників дочірнього підприємства КП

Військовою прокуратурою Центрального регіону України затримано хабарника–одного з керівників дочірнього підприємства КП "Чернігівоблагроліс" при одержанні ним 7500 гривень 15:49

21 листопада 2017 року, військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону в ході досудового розслідування кримінального провадження за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, спільно з працівниками Управлінням захисту економіки в Чернігівській області, після отримання неправомірної вигоди в розмірі 7500 грн., затримано заступника директора дочірнього підприємства «Козелецьрайагролісгосп» комунального підприємства «Чернігівоблагроліс» посадовця М.

Фінальний акорд благодійного вечора: зібрано майже 125 тисяч гривень

Фінальний акорд благодійного вечора: зібрано майже 125 тисяч гривень 08:55

124777 гривень – із такою сумою на фінішну пряму вийшов благодійний вечір-марафон «Промінь надії», що відбувся 20 листопада в Чернігівському обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини