Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 05:09:41

Прес-конференцію "Виступ ніжинського колективу у Російському культурному центрі у Празі: фейк, провокація чи дезінформація?"

06.11.2017   15:00Агенцiя

Запрошуємо на прес-конференцію «Виступ ніжинського колективу у Російському культурному центрі у Празі: фейк, провокація чи дезінформація?», яка відбудеться 06.11.2017 року, (сьогодні ) о 15-00  в прес-центрі «Чиста Політика», за адресою: м.Чернігів, вул. Г.Полуботка, 6а.

Сьогодні у ЗМІ було поширено інформацію нібито запрошення ніжинського ансамблю «Народна криниця» для виступу у російському культурному центрі у Празі, Чехія. З даного приводу вже є реакція посадових осіб та відповідне звернення одного з народних депутатів України.

З огляду на значний резонанс даної інформації та для уникнення поширення неправдивої інформації запрошуємо ЗМІ на прес-конференцію за участі:
- Олександр Левочко, директор департаменту культури і туризму, національностей на релігій Чернігівської ОДА
- Володимир Дорохін, директор Ніжинськогоколеджу культури та мистецтв імені М.Заньковецької
- Ольга Синиця, викладач, керівник ансамблю «Народна криниця».

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини