Прес-конференція організаторів та учасників благодійного танцювального проекту „Танець Мрії”
 8 червня 2012 року, о 18.00 у приміщенні Чернігівського обласного академічного українського музично – драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка відбудеться прес-конференція організаторів та учасників благодійного танцювального проекту „Танець Мрії”.
З журналістами зустрінуться ініціатор та організатор проекту Оксана Тунік-Фриз, а також учасники цьогорічного заходу.
Учасники прес-конференції розкажуть про особливості проведення проекту, який увібрав у себе найяскравіші моменти з класики світового кінематографу.
Місце проведення прес-конференції: Чернігівський обласний академічний український музично – драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка
Довідки за телефонами (095) 595 40 65, (050) 589 06 23, tanets_mriyi@i.ua
Запрошуються всі бажаючі представники засобів масової інформації.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42
Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.
Пошкодження майна в громадському транспорті: звернення до пасажирів 16:09
Шановні громадяни — користувачі громадського транспорту!
Осінній марафон олімпіадних змагань на Чернігівщині 15:48
Осінь на Чернігівщині традиційно щедра не лише на барви, а й на здобутки юних інтелектуалів. Перші дні листопада 2025 року об’єднали сотні талановитих, допитливих і цілеспрямованих здобувачів освіти області на І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, французької мови та інформатики – предметів, які поєднують логіку, креативність, аналітику й натхнення до пізнання.
Про створення системи державного нагляду за актами органів місцевого самоврядування – на Конгресових слуханнях 15:31
Понад 1700 учасників доєдналися вчора до Конгресових слухань. Чернігівщина – онлайн.
Чернігівські поліцейські спільно з СБУ перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 14:23
Правоохоронці викрили 36-річного жителя Чернігова, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 12 років позбавлення волі.