Спільне засідання чотирьох комітетів Громадської ради при ОДА
6 жовтня, у п’ятницю, відбудеться спільне засідання чотирьох комітетів Громадської ради при ОДА (комітети з питань формування і реалізації державної політики; патріотичного виховання дітей та молоді; з питань сім`ї та захисту прав дітей; з питань духовності та моралі).
На засіданні планується розглянути стан національно-патріотичного виховання в Чернігівській області.
Початок заходу: о 10:00 год.
Місце проведення: кім. № 5 Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА (м. Чернігів, вул. Шевченка, 7).
На захід запрошуються члени Громадської ради при ОДА, представники громадськості та ЗМІ.
Останні новини Чернігівщини
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.