Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 травня, 04:58:10

Конференція громадських об’єднань реального сектору економіки України

27.09.2017   10:00Агенцiя

Чернігівське обласне об’єднання організацій роботодавців «Сіверщина» та Громадська організація «Сяйво Сіверщини» запрошують громадські організації та об’єднання  реального сектору економіки України зі всіх регіонів країни до участі в Конференції громадських об’єднань реального сектору економіки України, що відбудеться 27 вересня у конференц-залі Чернігівської районної ради за адресою: м.Чернігів, вул. Шевченка, 48.

Конференція стане майданчиком, де представники громадських об’єднань реального сектору економіки України окреслять ключові актуальні питання, що стоять перед малим та середнім бізнесом України на шляху його розвитку, здійснять пошук можливих інструментів та засобів подолання викликів бізнес-спільноті в умовах сучасності.

Завдання Конференції - об’єднання зусиль і ресурсів громадських об’єднань країни, які стоять на захисті інтересів представників реального сектору економіки України,  для реалізації спільних ініціатив з метою створення та забезпечення сприятливого  інвестиційно-промисловий клімату в Чернігівській області та Україні в цілому; запобігання впровадженню антипідприємницьких норм та правил; підтримки ефективних реформ.

Конференція проходитиме з 10-30 до 14-30 в конференц-залі Чернігівської районної ради за адресою: м.Чернігів, вул. Шевченка, 48.

Участь - безкоштовна.

Реєстрація – обов’язкова (кінцевий термін 15-00 26 вересня 2017): електронною поштою:siver2009@ukr.net (вказати ПІБ та посаду учасника, назву організації, об’єднання, область, контактні дані)

Контактні особи:
Білоока Людмила 97-10-79, 095-527-86-10
Березинець Ірина 097-932-11-05

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині через аномальне весняне водопілля досі місцями підтоплені дороги

На Чернігівщині через аномальне весняне водопілля досі місцями підтоплені дороги 22:58

Через підйом води у річках Дніпро та Десна спостерігається перевищення небезпечних відміток затоплення та порушення транспортного сполучення у низці населених пунктів Новгород-Сіверської, Коропської, Сосницької, Михайло-Коцюбинської, Менської та Ріпкинської територіальних громад.

Сесія Прилуцької міськради: змінили секретаря, призначили заступників, прийняли частину бюджету

Сесія Прилуцької міськради: змінили секретаря, призначили заступників, прийняли частину бюджету 22:39

20 травня у Прилуцькій міській раді відбулася 18 позачергова сесія 8 скликання. До неї долучилися 25 із 34 депутатів.

На Чернігівщині під час проведення польових робіт трактор наїхав на вибуховий пристрій, водій загинув

На Чернігівщині під час проведення польових робіт трактор наїхав на вибуховий пристрій, водій загинув 22:24

23 травня о 17:34 на лінію 101 надійшло повідомлення про вибух на полі біля с. Киїнка Чернігівського району. До місця виклику було направлено розрахунок групи піротехнічних робіт.

Знаєте місця у Чернігові, де попри заборону продають алкоголь? Повідомте правоохоронцям, телефонуйте на лінію “102”

Знаєте місця у Чернігові, де попри заборону продають алкоголь? Повідомте правоохоронцям, телефонуйте на лінію “102” 22:03

У зв'язку зі зверненням голови Чернігівської ОВА до Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка з проханням надати адреси, де у Чернігові сьогодні незаконно продають алкоголь, звертаємось до містян, яким відомі місця такої торгівлі.

Штаб-сержант Костянтин присвятив армії 20 років життя

Штаб-сержант Костянтин присвятив армії 20 років життя 21:58

На цей час він проходить службу в лавах Національної гвардії України.