Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 09:28:31

Арт-простір Чернігівського національного технологічного університету

13.10.2017   10:00Агенцiя

Літо добігло кінця, а у вас є ще бажання насолодитись яскравими кольорами та емоціями сонячних днів?
Всі бажаючі мають можливість відвідати, а також реалізувати та представити свої витвори, роботи, ідеї у арт-просторі Чернігівського національного технологічного університету!
Запрошуємо до участі студентів, співробітників, випускників та друзів нашого університету з будь-якого виду мистецтва, хенд-мейд творчості, майстер класів тощо.
П'ятниця, 13 жовтня, 10.00
Внутрішній двір Чернігівського національного технологічного університету (вул. Шевченка, 95)
СТВОРИМО ЛІТНІЙ НАСТРІЙ У ОСІННІХ ФАРБАХ!
Подати заявку для участі можливо за посиланням: https://goo.gl/forms/5UL9gM8tI7kHWzEU2

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській громаді ремонтують ліцей, обладнали центр життєстійкості й облаштовують безбар’єрні простори 09:02

На літніх канікулах у Михайло-Коцюбинському ліцеї триває ремонт, а в центрі надання соціальних послуг планують створити ветеранський простір – з тим, як живе громада, ознайомився начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час робочого візиту.

Поліція затримала причетного до підпалу автомобіля у Ніжинському районі 08:32

Вночі 30 червня до поліції надійшло повідомлення про загоряння автомобіля в місті Борзна Ніжинського району.

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини