Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 квітня, 13:04:29

Круглий стіл: "Селянські повстання та діяльність отамана Галаки на півночі Чернігівщини в 1919-1921 рр.: факти, джерела, оцінки"

06.10.2017   10:00Агенцiя

6 жовтня у м. Чернігів відбудеться круглий стіл на тему: «Селянські повстання та діяльність отамана Галаки
на півночі Чернігівщини в 1919-1921 рр.: факти, джерела, оцінки».

Круглий стіл присвячений історії селянських антибільшовицьких повстань на Чернігівщині в 1919-1921 роки та, зокрема, діяльності одного з селянських ватажків того періоду – отамана Галаки.

Мета круглого столу: дослідити феномен особистості в історії, зокрема, ким був Галака як історична особистість – народним месником, «польовим командиром», національним героєм чи «кримінальним авторитетом» періоду подій 1919-1921 рр. в Україні.

Місце проведення: м. Чернігів, Проспект Миру, 43. Конференц-зал Сіверського інституту регіональних досліджень.

За підсумками круглого столу в науковому часописі «Сіверянський літопис» планується публікація статей та доповідей (журнал входить до переліку видань, затверджених ДАК МОН).

Робочі мови: українська, білоруська, російська.

Заявка повинна містити коротку інформацію про доповідача (ПІБ, науковий ступінь, наукове звання, організація, контакти) та тему доповіді. Дедлайн 27 вересня.

Запрошення, у разі потреби, буде надіслано додатково.

Заявку для участі надсилати на адреси: veraizhizn@gmail.com ; kondratch@online.ua

Контактні телефони: 095-32-90-996 – Ігор Кондратьєв, 097-7523316 – Віталій Шумило

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.