Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 квітня, 14:14:26

Практичний тренінг з Ярославом Сухомліном “Творчі проекти – мистецтво реалізації”

10.08.2017   18:00Агенцiя

ІНІЦІАТОР: Агенція міських ініціатив Чернігова започатковує серію освітніх зустрічей з відомими людьми міста і країни чий практичний досвід в їх сферах діяльності буде неодмінно корисний чернігівцям.

ХТО? Цього разу запрошуємо на неформальну зустріч з власником Чернігівської медіа групи (газета “Семь дней”, “Объявления по средам”, портал Gorod.cn.ua), філантропом та організатором популярних творчих проектів таких як “Зелена сцена” та “Chernihiv jazz open” Ярославом Сухомліним.

ПРО ЩО? Під час двох годин зустрічі Ярослав розповість про свій практичний досвід організації успішних творчих проектів.
· Про основні кроки реалізації проектів, проблеми які виникають на шляху втілення цих ідей та шляхи їх вирішення.
· Учасники зустрічі виконають практичну вправу по складанню плану першочергових кроків для втілення власних творчих ідей.
· Отримають корисні поради/відповіді від Ярослава Сухомліна через призму його практичного досвіду реалізації успішних проектів.

ДЕ?: конференц-зал готелю “Рейкарц Чернігів” по вул. Гетьмана Полуботка, 22 (перехрестя вул.Полуботка і вул. Гонча)

КОЛИ? Четвер 10 серпня з 18:00 до 20:00

УМОВИ УЧАСТІ: Для участі у зустрічі необхідно заповнити коротку гугл-анкету для підтвердження своєї участі.

Організаційний внесок для зареєстрованих та сплативши оргвнесок до 6 серпня включно складає 45 грн. З 7 серпня оргвнесок для учасників складатиме 65 грн.

Контактна особа: Тетяна Романова 0935930277

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини